load

Sayın müşterimiz; son 5 dakika içinde işlem yapmadınız.

Güvenliğiniz için 30 saniye içinde İnternet Bankacılığı oturumunuz kapatılacaktır.

 

Ek süre ister misiniz?

Kalan süre :


load

Sistemimizde oluşan geçici bir hata nedeniyle işleminizi tamamlayamıyoruz. Lütfen tekrar giriş yapınız.

 


İnternet Bankacılığı'na Hoş Geldiniz

Müşteri Numarası Nedir / Unuttum
İnternet Şifresi Nedir / Unuttum

Duyurular

Kart İşlemleri Kredi Kartınız ile ilgili işlemleri yapabileceğiniz Kart İşlemleri platformu hizmetinizde... Kartınız ile ilgili her türlü işlemi hızlı ve kolay bir şekilde Kart İşlemleri'nden yapabilirsiniz. Kart İşlemleri'ne Kredi Kartı numaranız ve Kredi Kartı şifreniz ile kolayca girebilirsiniz.

Her Cebe Bir Şube Mobil Bankacılık ile bankacılık işlemleri artık cebinizde. Cep telefonunuzdan "cepsubem.vakifbank.com.tr" adresi ile Mobil Bankacılığa ücretsiz olarak bağlanıp, bankacılık işlemlerinizi her an, her yerden kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenlik Uyarıları
VakıfBank hiçbir zaman İnternet Şubesi girişinde müşterilerinin TC Kimlik Numarası, cep telefonu numarası, markası, modeli gibi bilgileri istememektedir. Bu tür şüpheli ekranlar ile karşılaştığınızda işleminizi durdurarak hemen 444 0 724 Telefon Bankacılığı'nı arayınız. Güvenlik uyarılarını okumak için lütfen tıklayınız. İnternet Bankacılığı güvenliğiniz için güncel bir antivirüs programı kullanınız. Antivirüs programınız yoksa Microsoft tarafından geliştirilen "Microsoft Security Essentials" adlı programı buradan ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Bir sonraki sayfada Ad Soyad bilgilerinizi göreceksiniz. Bilgilerinizi göremezseniz tek kullanımlık şifrenizi girmeyiniz ve hemen 444 0 724 Telefon Bankacılığı'nı arayınız. Tek kullanımlık şifreniz bir sonraki ekranda sorulacaktır. Tek kullanımlık şifre göremezseniz ve/veya birden fazla tek kullanımlık şifre istenirse ekrana bilgi girmeyiniz ve hemen 444 0 724 Telefon Bankacılığı'nı arayınız.
  Bir sonraki sayfada ''Ad-Soyad'' bilgileriniz görüntülenecektir. Eğer bilgilerinizi göremezseniz lütfen internet şifrenizi girmeyiniz ve hemen 444 0 724 Alo Şubem'i arayınız.